BİZDEN HABERLER


Copyright ©2014 Teknik Yapı İnşaat .
Bizi Takip Edin

çok yakında yeni binamızda hizmetinizdeyiz ...

Hakkımızda

1985 yılında Teknik Yapı İş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firma inşaat müteahhitliği yapmış ve daha sonra Perlit bayiliği alarak yalıtım sektörüne ilk adımlarını atmıştır. Zamanla kendini teknik konuda ve ürün yelpazesinde gelişirerek konusunda uzman olmayı hedefleyen firma su ve ısı yalıtımında üretici firmalarla anlaşarak satış ve uygulama alanını genişletmiştir.

 

1995 yılından itibaren müteahhitlik hizmetlerini bırakarak tamamen uygulama ağırlıklı ticaret yapmaya başlayan firma Bitümlü mambran, Camyünü, Taşyünü XPS sert köpük , EPS köpük , tesisat yalıtım malzemeleri , izolasyon aksesuarları ve yardımcı ürünler ,Yapı kimyasalları ve inşaat boyaları gruplarında sektörde öncü üretici firmalar ile anlaşmalar yaparak yalıtım sektöründe daha profesyonel çalışmaya başlamıştır.

 

2005 yılında İZOSEÇKİN BİTÜMLÜ MALZEMELERİ firmasını kurarak bitümlü likit mebranlar ve kiremit altı su yalıtım örtüleri üretimine başlamıştır.Artık kurumsallaşmaya başlayan firma üreten , satan , pazarlama yapan ve ayrıca ürettiği ve sattığı bütün malzemelerin uygulamasını yapan bir firma haline gelmiştir.Bölgesinde araştıran , çözüm üreten , doğru zamanda doğru malzeme ve profesyonel ekip ile iş bitiren firma , oluşturduğu statüyü korumak ve devam ettirmek için gereken özeni göstermeye ve konusu olan yalıtım bilincini yaymaya devam ediyor.

Etiketler:   Hakkımızda